Mini AGD w stylu retro, czyli urządzamy kuchnię!

Mini AGD w stylu retro, czyli urządzamy kuchnię!

 

Witajcie!

Kilka dni temu zaczęły się lata 20 ste XXI wieku 😉 Moje postanowienie noworoczne to znaleźć więcej czasu na blogowanie i pokazać Ci co w trawie piszczy, oraz co u nas słychać! Jeśli kiedykolwiek chciałaś cofnąć się w czasie to masz ku temu świetną okazję!

Odkąd pamiętam marzyłam o dniu, w którym zaczniemy urządzanie! Ostatnie miesiące spędzone w pyle i kurzu, nieźle dały nam popalić. Robiliśmy dużo, ale z dnia na dzień nie było widać zmiany. Nasza kuchnia musiała powstać od nowa, gdyż nie było tam nic poza ścianą, której też chcieliśmy nadać nowy kształt. Okazało się, że od marzeń do samego projektu, jest bardzo daleka droga. Dziś trochę żałuję, że nie dokumentowaliśmy wszystkich zmian od samego początku. Część z Was złapała by się za głowę z niedowierzaniem, jak udało nam się dokonać takiej metamorfozy, ale o tym opowiem Wam innym razem w nowym wpisie, który będzie zadedykowany urządzaniu.

Nie mamy jeszcze mebli, ale jest już podłoga i wszystkie niezbędne instalacje. Marzy mi się wnętrze w odcieniach słodkiego kremu i zieleni. Co z tego wyjdzie? Zobaczymy! Dziś chciałam się podzielić z Wami opinią na temat fajnego sprzętu, który jest z nami od kilku miesięcy i nie omieszkaliśmy już go porządnie przetestować. Jak pewnie zdążyłyście zauważyć, funkcjonalność wyposażenia musi iść u nas w parze z dobrym wyglądem. Nic na to nie poradzę, że mam słabość do przedmiotów, które cieszą moje oczy.  Chyba każda z nas choć raz w życiu miała niezbyt wygodne buty, które były po prostu piękne 😉 Znam to uczucie doskonale, ale nie tym razem! I nie o butach tu mowa tylko o kielichowym blenderze, który zrewolucjonizował nasze poranki.

Kremowy kolor i kielich przypominający dzbanek do nalewania kompotu. Ostrza urządzenia wykonane są ze stali nierdzewnej i znakomicie radzą sobie z najtwardszymi składnikami, a nawet lodem. Blender Vintage Cusine posiada antypoślizgowe podkładki dzięki czemu jest bardzo bezpieczny w obsłudze nawet dla dzieci oczywiście pod nadzorem rodziców. Zupy pod postacią kremu, owocowe musy, naleśniki, a nawet mleko domowej roboty – nic prostszego! Mam nadziej, że już niedługo dołączy do niego kremowa wyciskarka i retro robot!

Facebook CommentsDodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *