Zaproszenie do mojego świata!

Zaproszenie do mojego świata!

 

Witajcie!

Za pośrednictwem mojego bloga chciałabym dzielić się z Wami nowinkami ze świata mody, urody, zdrowego żywienia, ekologii i wszystkim tym o czym warto rozmawiać. Chciałabym zarażać Was entuzjazmem jaki towarzyszy mi w kontakcie z rzeczami pięknymi często wiekowymi, które posiadają wyjątkowy styl i ukryte piękno. Mam też nadzieję na wymianę doświadczeń, dzielenie się emocjami i wspomnieniami.

A tym czasem mamy ciepłą, złotą jesień!
Wy też najbardziej lubicie taką?

Wśród kolorowych liści nieśmiało powiewają srebrne niteczki pajęczyn, a . Jest wspaniale!
Niestety sielankowy nastrój burzy świadomość, że ta ciepła jesień może być oznaką ocieplającego się klimatu. Autorzy raportu IPCC, czyli Międzyrządowego Panelu ds. Zmiany Klimatu, nie pozostawiają złudzeń – jeśli nic nie zmienimy w swoim postępowaniu czekają nas ekstremalne zjawiska pogodowe. Mamy na to mało czasu bo zaledwie 10 lat! Dla zainteresowanych: http://naukaoklimacie.pl/aktualnosci/ocieplenie-o-1-5-stopnia-specjalny-raport-ipcc-308

Siadam w naszym starym sadzie i rozkoszuję się czerwienią jabłek, żółcią połyskujących gruszek i smakiem aromatycznych orzechów włoskich. Nasze pszczoły wciąż są aktywne i leniwy poranek raz po raz rozcina dźwięk przelatujących owadów poszukujących ostatnich jesiennych kwiatów. Chciałabym zaprosić Was do mojego świata, dzielić się sprawami ważnymi i ciekawymi o których trzeba i warto rozmawiać.

A Jaka dla was jest ta jesień? Piszcie o swoich emocjach, odczuciach i wspomnieniach <3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

FOTO: Dawid Kazimierzowitz

 

Stylizacja:
PŁASZCZ Olender Flore aeterie,
SWETEREK Vintage Shop,
SPÓDNICA Begonia Flora aeterie,
PLECAK/TOREBKA Vintage,
BUTY Glamursy Oficial,
ZEGAREK Vintage

 

 

 25 thoughts on “Zaproszenie do mojego świata!”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *